1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
the.w
Последна активност:
4 Декември 2017
Зачленет:
28 Мај 2010
Мислења:
52
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
21 Мај 1986 (Возраст: 34)
Локација:
Скопје
Занимање:
System Administrator

Сподели

the.w

Intern, Машко, 34, од Скопје

the.w последен пат беше виден (како):
4 Декември 2017
  1. rembrandt
   rembrandt
   zdravo, imam problem so mojot skolski edubuntu lap top...nesto cepkav i izgleda sum napravil belja, ne mi otvara niedno video preku internet, na nekoi mi pisuva da go nadgradam adobe flash pleerot...nemoze da se nadgradi posto ne instalira niedna programa nadvor od tie sto si gi ima vo nego....kako da ja isparav rabotava? ako znaes pomagaj, se nerviram, nisto nemozam da pustam
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  21 Мај 1986 (Возраст: 34)
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  System Administrator
  OS:
  Win10
  Прекар:
  A.A
  Професија:
  DBMS
  Омилен цитат:
  640K tought to be enough for anybody. :D
  Програмски јазици:
  C++, C#, VB.NET, Shell, PS
  Најчесто користени апликации:
  Visual Studio
  SQL Server

  Потпис

  640Kb tought to be enough for anybody. :D