1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
The Shadow
Последна активност:
23 Септември 2008
Зачленет:
30 Март 2008
Мислења:
576
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
0
Роденден:
11 Мај 1980 (Возраст: 39)

Сподели

The Shadow

Intern, 39

The Shadow последен пат беше виден (како):
23 Септември 2008