1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
the Joker
Последна активност:
4 Мај 2011
Зачленет:
10 Август 2008
Мислења:
185
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

the Joker

Intern

the Joker последен пат беше виден (како):
4 Мај 2011