1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
the G man
Последна активност:
27 Декември 2010
Зачленет:
20 Јули 2007
Мислења:
44
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

the G man

Intern

the G man последен пат беше виден (како):
27 Декември 2010