1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
the.Escapist
Последна активност:
26 oктомври 2010
Зачленет:
21 Јануари 2009
Мислења:
266
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
0

Сподели

the.Escapist

Intern

the.Escapist последен пат беше виден (како):
26 oктомври 2010