1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tetoeco
Последна активност:
5 Мај 2019
Зачленет:
13 Септември 2011
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
70

Сподели

tetoeco

Intern

tetoeco последен пат беше виден (како):
5 Мај 2019