1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tetkapersa
Последна активност:
22 Февруари 2018
Зачленет:
6 oктомври 2008
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

tetkapersa

Intern

tetkapersa последен пат беше виден (како):
22 Февруари 2018