1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
teressa
Последна активност:
22 Август 2018
Зачленет:
11 Март 2016
Мислења:
22
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
35
Пол:
Женско
Роденден:
31 Мај 1994 (Возраст: 25)

Сподели

teressa

Intern, Женско, 25

teressa последен пат беше виден (како):
22 Август 2018