1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
teokitan
Последна активност:
29 Март 2020
Зачленет:
11 oктомври 2017
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
11 Јуни 1987 (Возраст: 32)

Сподели

teokitan

Intern, 32

teokitan последен пат беше виден (како):
29 Март 2020