1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
teofil
Последна активност:
11 oктомври 2019 во 00:22
Зачленет:
6 Мај 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
8 Август 1982 (Возраст: 37)

Сподели

teofil

Intern, Машко, 37

teofil последен пат беше виден (како):
11 oктомври 2019 во 00:22