1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tenkot
Последна активност:
6 Јули 2019
Зачленет:
26 Јули 2009
Мислења:
61
Допаѓања:
142
Поени од трофеи:
130

Сподели

tenkot

Gaining Experience

tenkot последен пат беше виден (како):
6 Јули 2019