1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

temelk4's Recent Activity

 1. На temelk4 му/ѝ се допаѓа мислењето на sostius во темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  Го монтиравме и вториот инвертер, овој пат во спална од 14м2. Се работи за Митсубиши СФ25. Мислам дека монтерите коректно си ја завршија...

  IMG_20200522_150606.jpeg IMG_20200522_150614.jpeg IMG_20200523_154044__01.jpeg IMG_20200523_171205.jpeg IMG_20200522_165852.jpeg IMG_20200523_171356__01__01.jpeg 25 Мај 2020 во 08:30
 2. На temelk4 му/ѝ се допаѓа мислењето на Lokvan во темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  Прво за поедноставниот дел. Позицијата на климата (внатрешната единица) гледај да биде насочена така за најмалку да смета на луѓето, да...

  22 Мај 2020