1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои temelk4 ги следи

 1. -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Скопје
  Мислења:
  1,663
  Допаѓања:
  1,758
  Поени од трофеи:
  502
 2. D

  Администратор
  Мислења:
  3,250
  Допаѓања:
  1,726
  Поени од трофеи:
  802
 3. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,841
  Допаѓања:
  26,086
  Поени од трофеи:
  2,377
 4. goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,193
  Допаѓања:
  2,709
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. pipelin

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,262
  Допаѓања:
  860
  Поени од трофеи:
  465
 6. skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,157
  Допаѓања:
  3,299
  Поени од трофеи:
  1,852
 7. Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  365
 8. Source441

  Gaining Experience, Машко, 30
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  90
 9. sumi

  On your way to fame, Машко, 34, од Кавадарци
  Мислења:
  1,126
  Допаѓања:
  740
  Поени од трофеи:
  475
 10. taloo1

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 11. Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 22
  Мислења:
  1,377
  Допаѓања:
  1,195
  Поени од трофеи:
  492