1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Teh123
Последна активност:
15 Јуни 2017
Зачленет:
8 Јануари 2015
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
9 Јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Teh123

Intern, Машко, 23

Teh123 последен пат беше виден (како):
15 Јуни 2017