1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
team dream
Последна активност:
28 Февруари 2016
Зачленет:
21 Февруари 2016
Мислења:
5
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
35

Сподели

team dream

Intern

team dream последен пат беше виден (како):
28 Февруари 2016