1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
''TcM>>
Последна активност:
26 Септември 2016
Зачленет:
6 Јануари 2008
Мислења:
961
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
302

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

''TcM>>

Intern, Машко

''TcM>> последен пат беше виден (како):
26 Септември 2016