• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
T
Реакции
14
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Zdravo dali gi dobi moite poraki sto ti gi isprativ, za ako sakas da mi pomognes za wep
  Pozdrav
  Здраво Tazeclence дали ќе сакаш да ми кажеш како да пробијам wpa2 i wep би ти бил многу благодарен доколку ми помогнеш
  Поздрав
  Дали ќе сакаш да ми помогнеш како да тргнам WPA i WEP2 заштита, ако сакаш би ти бил благодарен
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно