1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tawe
Последна активност:
15 ноември 2018 at 18:49
Зачленет:
12 Август 2011
Мислења:
491
Допаѓања:
136
Поени од трофеи:
312

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
27 Февруари 1994 (Возраст: 24)
Локација:
Лас Велес
Занимање:
ИКТ

Сподели

Tawe

Gaining Experience, Машко, 24, од Лас Велес

Tawe последен пат беше виден (како):
Прегледува тема (ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам..., 15 ноември 2018 at 18:49