1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Taurus's Recent Activity

 1. Taurus одговори на темата Со што последно сте се подновиле? #2 (без компјутерски делови) (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  [IMG] Smart Bracelet Xiaomi Mi Band 4, купен за 2,890 денари од Анхоч. Први впечатоци се доста позитивни.

  16 Август 2019 во 13:40
 2. На Taurus му/ѝ се допаѓа мислењето на Avid во темата Со што последно сте се подновиле? #2 (без компјутерски делови) (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  [img] 220 еура ми го шверцна другарка од Германија.

  16 Август 2019 во 13:36
 3. На Taurus му/ѝ се допаѓа мислењето на vikomkd во темата Ваши фотографии [Читај прв пост!].

  [IMG] [IMG] Сликано со никон д5300 кит ленс Сетингс ISO 800 Shutter 15 sec f/3.5 18mm Првата е оргинал не едитирана,втората е малце...

  15 Август 2019 во 16:15