1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Taurus ги следи

 1. sumi

  On your way to fame, Машко, 33, од Кавадарци
  Мислења:
  1,126
  Допаѓања:
  740
  Поени од трофеи:
  475