1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Taurus

 1. boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,625
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  612
 2. CDR``

  Intern, Машко, 22, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 3. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 4. dime01

  Intern, Машко
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  60
 5. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,501
  Допаѓања:
  25,563
  Поени од трофеи:
  2,377
 6. Fiasco

  Gaining Experience, од 404
  Мислења:
  3,036
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  837
 7. Garfield'

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  47
  Поени од трофеи:
  30
 8. joveBT

  Intern, 26
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  0
 9. MusicFreak

  Gaining Experience
  Мислења:
  913
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  295
 10. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,349
  Поени од трофеи:
  492
 11. pavle

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 12. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,808
  Допаѓања:
  5,011
  Поени од трофеи:
  2,312
 13. sergio

  Intern
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 14. tnokovski

  Intern, 37
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  10
 15. vrbjan4e

  Intern
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0