1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tastatura
Последна активност:
27 Март 2020 во 12:49
Зачленет:
24 Септември 2016
Мислења:
12
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10
Роденден:
1 Јануари 1900 (Возраст: 120)

Сподели

tastatura

Intern, 120

Скопје 7 Март 2020

tastatura последен пат беше виден (како):
27 Март 2020 во 12:49