• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Ташаклари

 1. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Трол? Брат, не летај плс. Ќе се сликам со лаптопов и ќе го видиш!
 2. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Зошто да не го имам најјакото нешто?
 3. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Ако му закачам 2 SSD во RAID0 ASUS-ов ќе е како БМВ на стероиди.
 4. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Виндоус сакам брат, имав макбук аир врска нема.
 5. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Кој кажа дека ми треба за игри? Брат, од игри 'И' немам... Гледаш имам ефтина графичка а не некоја со 2-3 гигабајти рам... Доволна за Сони Вегас и за Онлајн маркетинг :)
 6. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Брат, имам дома десктоп од 2012та година ноември месец :) Процесор: i7-3770k 3.5GHz (OC: 4.2GHz) Матична: P8Z77-V PRO Кулер: Coolermaster V8 Графичка: NVIDIA GTX650 ХАРД: 1Тера, Western ССД: 128gb Kingston HyperX Рам: 16GB Kingston HyperX 1866GHZ DDR3 Напајање: Coolermaster SILENT pro v2...
 7. Т

  Предлог за лаптоп до 85,000 МКД?

  Здраво. Ми треба предлог за лаптоп до 85-90,000 денари. 17 инчен и да не грее многу. Јас планирам да го земам овој: http://amc.com.mk/ShopDetal.aspx?ArticleID=39818&i=13&l=MK&q=&SupplierArticleID=&Action=A Има ли подобар за тие пари во МКД?
На врв Дно