1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by taranenik

 1. taranenik
 2. taranenik
 3. taranenik
 4. taranenik
 5. taranenik
 6. taranenik
 7. taranenik
 8. taranenik
 9. taranenik
 10. taranenik
 11. taranenik
  Испрати

  LAN Fest 2011

  A koj pobedi na natprevarot vo programiranje?
  Мислење од: taranenik, 25 Мај 2011 Во форумот: Гејминг општество