1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
taranenik
Последна активност:
11 Јануари 2020
Зачленет:
12 Јуни 2007
Мислења:
555
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
265

Сподели

taranenik

Intern

taranenik последен пат беше виден (како):
11 Јануари 2020