1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tapout97
Последна активност:
5 Јули 2020 во 00:59
Зачленет:
6 Декември 2015
Мислења:
39
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко

Сподели

tapout97

Intern, Машко

tapout97 последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 00:59