1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tano
Последна активност:
10 Септември 2019
Зачленет:
2 Јуни 2007
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
1 Јануари 1903 (Возраст: 116)

Сподели

tano

Intern, 116

tano последен пат беше виден (како):
10 Септември 2019