1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
tamamuzicar
Последна активност:
23 Мај 2020
Зачленет:
10 Февруари 2011
Мислења:
14
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
60
Роденден:
13 Февруари 1976 (Возраст: 44)

Сподели

tamamuzicar

Intern, 44

tamamuzicar последен пат беше виден (како):
23 Мај 2020