1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
talamasca
Последна активност:
3 oктомври 2010
Зачленет:
16 oктомври 2009
Мислења:
20
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели

talamasca

Intern

talamasca последен пат беше виден (како):
3 oктомври 2010