1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tajson
Последна активност:
28 Јануари 2020 во 14:19
Зачленет:
25 Февруари 2016
Мислења:
595
Допаѓања:
767
Поени од трофеи:
195

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
17 Јули 1975 (Возраст: 44)

Сподели

Tajson

On your way to fame, Машко, 44

Tajson последен пат беше виден (како):
28 Јануари 2020 во 14:19