1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Synology MK
Последна активност:
28 Февруари 2019
Зачленет:
21 Април 2012
Мислења:
56
Допаѓања:
69
Поени од трофеи:
90

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
8 oктомври 1969 (Возраст: 50)
Веб-страна:
Локација:
ЈВСНет ДООЕЛ
Занимање:
Управител

Сподели

Synology MK

Gaining Experience, Машко, 50, од ЈВСНет ДООЕЛ

НОВО !Потенцијалните корисници на Synology, имаат можност за плаќање на рати, Инфо на [email protected] или на телефон 02 5511479 12 Февруари 2013

Synology MK последен пат беше виден (како):
28 Февруари 2019