1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
synatix;c0der32
Последна активност:
5 Јули 2012
Зачленет:
20 Јуни 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 3

Пол:
Машко
Локација:
Gv
Занимање:
Programiranje Hakiranje .........

Сподели

synatix;c0der32

Intern, Машко, од Gv

synatix;c0der32 последен пат беше виден (како):
5 Јули 2012