1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
svetot
Зачленет:
16 Јуни 2011
Мислења:
28
Допаѓања:
26
Поени од трофеи:
80

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели