1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
sv_vasja
Последна активност:
5 Март 2012
Зачленет:
30 ноември 2008
Мислења:
16
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Сподели

sv_vasja

Intern

sv_vasja последен пат беше виден (како):
5 Март 2012