1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SurpAphicS
Последна активност:
19 Март 2011
Зачленет:
26 Август 2007
Мислења:
32
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Следачи 1

Роденден:
11 Мај 1985 (Возраст: 34)

Сподели

SurpAphicS

Intern, 34

SurpAphicS последен пат беше виден (како):
19 Март 2011