1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Supporter ги следи

 1. Alexandar

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,514
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  747
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,916
  Допаѓања:
  26,303
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. gOJDO

  Мислења:
  9,712
  Допаѓања:
  14,473
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 34
  Мислења:
  2,995
  Допаѓања:
  505
  Поени од трофеи:
  812
 5. Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  514
  Допаѓања:
  246
  Поени од трофеи:
  365
 6. stole_pesov

  Intern, 29
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  265
 7. sumi

  On your way to fame, Машко, 34, од Кавадарци
  Мислења:
  1,126
  Допаѓања:
  748
  Поени од трофеи:
  475
 8. Тони

  Gaining Experience, Машко, 28, од Битола
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  168
  Поени од трофеи:
  325