1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Supervisor
Последна активност:
15 Август 2016
Зачленет:
15 oктомври 2008
Мислења:
82
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
60

Сподели

Supervisor

Intern

Supervisor последен пат беше виден (како):
15 Август 2016