1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

sumi's Recent Activity

  1. sumi одговори на темата AMD Ryzen Threadripper 1920X.

    BUMP, цена 17 000

    18 oктомври 2019 во 14:29