1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат sumi

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. goran_bitola

  Intern, Машко, 30, од Bitola
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  70
 3. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 4. sdarko

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,051
  Допаѓања:
  64
  Поени од трофеи:
  385
 5. Supporter

  Gaining Experience
  Мислења:
  850
  Допаѓања:
  141
  Поени од трофеи:
  205
 6. Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,338
  Допаѓања:
  994
  Поени од трофеи:
  837
 7. Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 22
  Мислења:
  1,377
  Допаѓања:
  1,195
  Поени од трофеи:
  492
 8. temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  110
 9. ^Predator

  Intern
  Мислења:
  293
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  215
 10. Тони

  Gaining Experience, Машко, 27, од Битола
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  325