1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Stru4nak

 1. gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,189
  Допаѓања:
  1,591
  Поени од трофеи:
  812
 2. Kapkata

  Intern
  Мислења:
  162
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  207
 3. kirepp

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. pankipan4e

  Intern, 31
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 5. Xenor

  Intern
  Мислења:
  812
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  105