1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
strizlow800
Последна активност:
14 oктомври 2016
Зачленет:
30 oктомври 2007
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Веб-страна:

Сподели

strizlow800

Intern

strizlow800 последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2016