1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Стрелец
Последна активност:
17 oктомври 2007
Зачленет:
6 Август 2007
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Веб-страна:

Сподели

Стрелец

Intern

Стрелец последен пат беше виден (како):
17 oктомври 2007