1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Street h4ck3r
Последна активност:
9 ноември 2011
Зачленет:
11 Мај 2009
Мислења:
181
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
0

Сподели

Street h4ck3r

Intern

Street h4ck3r последен пат беше виден (како):
9 ноември 2011