1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

StOrMK's Recent Activity

 1. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на Ticklah во темата Spotify во Македонија.

  Ne. Raboti samo pomegu razlicni platformi, mislam deka nemoze da povrzes dva akaunta od ista platforma. A mozda i moze so premium...

  2 Април 2020 во 11:54
 2. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  Сега на пример јас пошто земав од Ибеј премиум профил нов, дали со ова ќе можам да си ја префрлам листата од мојот стар акаунт на новиов...

  2 Април 2020 во 07:39
 3. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на Astro во темата Donacija Kompjuter za Online Casovi vo Dracevo.

  @zojcep Јас имам спремен компјутер за донација само ми недостасува монитор. @Rikimaru јас сум батето од Фејсбук групата, заедно се...

  31 Март 2020 во 16:20
 4. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на zojcep во темата Donacija Kompjuter za Online Casovi vo Dracevo.

  Grupa roditeli organiziravme online casovi za 3to odelenie vo Dracevo, megutoa nastavnik nema funkcionalen kompjuter. Dali znaete nekoj...

  31 Март 2020 во 16:20
 5. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  Јас земав од овој продавач: [700+ Sold]Spotify Premium For 2 Months | eBay Нов профил. За 10-15 минути ми прати јузер и пасворд....

  31 Март 2020 во 15:47
 6. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на Delicon во темата Spotify во Македонија.

  Немам уште земено. Чекам некој да каже од каде да се земе :)

  30 Март 2020 во 21:13
 7. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на Delicon во темата Spotify во Македонија.

  Се апдејтираат без проблем преку другиот акаунт. Мислам дека само првиот пат ќе те праша за password на тој акаунт кога ќе прави апдејт...

  30 Март 2020 во 20:50
 8. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  А ти од каде имаш земено Премиум?

  30 Март 2020 во 20:50
 9. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на dddragan во темата Spotify во Македонија.

  Јас повеќе би им верувал на нови акаунти ставени во фемили план. Ова ми е доста сумљиво, и да функционира, кузнај со какви картици го...

  30 Март 2020 во 18:14
 10. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  Deezer ми е многу незгодна апликацијата, ја имав пробано, ама ја избришав.

  30 Март 2020 во 17:00
 11. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  Spotify Premium Upgrade | Lifetime | Instant Delivery | New + Existing Account | eBay Да не купувал некој од овој продавач? Сигурен...

  30 Март 2020 во 16:37
 12. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  Да си ми жив. Како не ми текна на оваа ситница, ја симнувам пиратерии, менувам регион место за 5 минути да креирам нов профил. Дали...

  30 Март 2020 во 16:11
 13. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на Delicon во темата Spotify во Македонија.

  Направи посебен акаунт за вакви работи. Најавувај се само кога ти треба за да симнеш нешто.

  30 Март 2020 во 15:41
 14. StOrMK одговори на темата Spotify во Македонија.

  Кај мене е уште поголем проблемот што и со vpn и со менување на регионот на сите страни на ios пак ме враќа на Македонија и не ми дава...

  30 Март 2020 во 07:21
 15. На StOrMK му/ѝ се допаѓа мислењето на TheMarshal во темата Spotify во Македонија.

  Или наоѓате некој да ве стави во Spotify Family за 2-3€ месечно... Или на eBay купете си subscription 1€ за три месеци.

  30 Март 2020 во 07:14