1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои StOrMK ги следи

 1. Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,263
  Допаѓања:
  6,357
  Поени од трофеи:
  1,802
 2. bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,719
  Допаѓања:
  2,015
  Поени од трофеи:
  1,502
 3. bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,085
  Допаѓања:
  1,195
  Поени од трофеи:
  355
 4. DJAMBAZ

  Gaining Experience
  Мислења:
  191
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  302
 5. FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,532
  Допаѓања:
  12,776
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. gOJDO

  Мислења:
  9,569
  Допаѓања:
  13,798
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 8. kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,705
  Поени од трофеи:
  2,217
 9. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 10. shitpost101

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  406
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  145
 11. SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  4,561
  Поени од трофеи:
  1,677
 12. skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,106
  Допаѓања:
  3,246
  Поени од трофеи:
  1,852
 13. the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,942
  Поени од трофеи:
  1,652
 14. Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  797
  Допаѓања:
  872
  Поени од трофеи:
  265
 15. toshex

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,319
  Допаѓања:
  4,528
  Поени од трофеи:
  1,702
 16. Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  964
  Допаѓања:
  1,143
  Поени од трофеи:
  330