1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stolee
Последна активност:
30 oктомври 2010
Зачленет:
10 Март 2009
Мислења:
23
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

Stolee

Intern

Stolee последен пат беше виден (како):
30 oктомври 2010