1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stole_pesov
Последна активност:
24 Март 2020
Зачленет:
25 Април 2008
Мислења:
530
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
265
Роденден:
13 Јуни 1991 (Возраст: 28)
Веб-страна:

Сподели

stole_pesov

Intern, 28

stole_pesov последен пат беше виден (како):
24 Март 2020