1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stole
Последна активност:
19 Декември 2015
Зачленет:
15 Мај 2009
Мислења:
13
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Сподели

stole

Intern

stole последен пат беше виден (како):
19 Декември 2015