1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stole Macukov
Последна активност:
5 Јануари 2020
Зачленет:
14 Септември 2014
Мислења:
6
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
11 Февруари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Stole Macukov

Intern, Машко, 28

Stole Macukov последен пат беше виден (како):
5 Јануари 2020