1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stojkovskimarjan984
Последна активност:
6 Април 2020 во 19:49
Зачленет:
14 Септември 2014
Мислења:
18
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
60

Сподели

stojkovskimarjan984

Intern

stojkovskimarjan984 последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 6 Април 2020 во 19:49